|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Direksiyon türü: | Ön veya Arka Tekerlek | Yükleme Merkezi: | 600mm |
|---|---|---|---|
| Eğim açısı: | 45-90 derece | Oem: | özelleştirilmiş |
| Bulaşma: | Hidrolik | Renk: | Turuncu kırmızı, özelleştirilmiş |
| Garanti: | 1-2 yıl | Hız: | 0-20 Km/saat |
| Vurgulamak: | 3000 mm Mast Ağır Asansör Forklift,45-90 derece eğimli çatal kaldırıcı,Hidrolik Transmisiyon Ağır Taşıma Çatal |
||
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Nominal Yük | 15000 kg |
| Yük Merkezi | 600 mm |
| Direk Eğim Açısı (Ön/Arka) | 6°/12° |
| Toplam Uzunluk | 7200 mm |
| Toplam Genişlik | 2550 mm |
| Toplam Yükseklik | 3460 mm |
| Direk Kaldırma Yüksekliği | 3000 mm |
| Çatal Boyutu (U×G×Y) | 1800 × 200 × 90 mm |
| Minimum Dönüş Yarıçapı | 5050 mm |
| Maksimum Seyahat Hızı (Yüklü) | 22 km/sa |
| Kaldırma Hızı (Yüklü) | 240 mm/s |
| Tırmanma Kabiliyeti (Yüklü) | 20% |
| Ağırlık | 17000 kg |
| Ön Lastik | 4 × 12.00-24/20PR |
| Arka Lastik | 2 × 12.00-20/18PR |
| Ön Tekerlek İz Genişliği | 1850 mm |
| Arka Tekerlek İz Genişliği | 2130 mm |
| Dingil Mesafesi | 3600 mm |
| Minimum Yerden Yükseklik | 270 mm |
| Motor Modeli | YC6J175-T302 |
| Nominal Güç | 129 kW |
| Maksimum Tork | 710 N·m |
İlgili kişi: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352