|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Overall Height: | 2090mm | Other: | Customizable |
|---|---|---|---|
| Model: | FD250 | Overall Length: | 4000 Mm |
| Maximum Speed: | 25 Km/h | Mast Type: | Triple-stage |
| Speed: | High | Braking System: | Hydraulic/Mechanical |
| Vurgulamak: | Özelleştirilebilir Ağır Asansör Forklift,Yüksek hızlı endüstriyel forklift,Garanti ile ağır görevli çatal kaldırıcı |
||
| Ürün Türü | Yüksek Kapasiteli Forklift, Ağır Yüklü Forklift, Konteyner Forklift |
|---|---|
| Çatal Boyutu | 2400 × 300 × 120 mm |
| Güvenlik Özellikleri | Yüksek |
| Motor | Weichai, Cummin |
| Mast Türü | Üç aşamalı |
| Maksimum Hız | 25 Km/h |
| Toplam Uzunluk | 4000 mm |
| Toplam Yükseklik | 2090 mm |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
İlgili kişi: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352