|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Maximum Speed: | 25 Km/h | Hydraulic System Pressure: | 210 Bar |
|---|---|---|---|
| Other: | Customizable | Engine: | Weichai, CUMMINS |
| Steering System: | Power Steering | Overall Height: | 2090mm |
| Mast Type: | Triple-stage | Model: | FD250 |
| Vurgulamak: | CUMMINS Motoru Ağır kaldırıcı çatal kaldırıcı,Hidrolik mekanik fren forklift,Yüksek güvenlikli ağır kaldırma forklift |
||
| Model | FD250 |
|---|---|
| Motor | Weichai, Cummin |
| Motor Gücü | 192KW |
| Toplam Yükseklik | 2090mm |
| Toplam Uzunluk | 4000 mm |
| Maksimum Hız | 25 Km/h |
| Çatal Boyutu | 2400×300×120 mm |
| Güvenlik Özellikleri | Yüksek |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
İlgili kişi: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352