|
Ürün ayrıntıları:
Ödeme & teslimat koşulları:
|
| Model: | FD250 | Performance: | Quality Product |
|---|---|---|---|
| Engine Power: | 192KW | Other: | Customizable |
| Overall Length: | 4000 Mm | Overall Height: | 2090mm |
| Speed: | High | Maximum Speed: | 25 Km/h |
| Vurgulamak: | Hidrolik Fren Sistemi Ağır Taşıma Forklift,Özelleştirilebilir Ağır Asansör Forklift Ekipmanı,FD250 yükleme ve boşaltma forklift |
||
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | FD250 |
| Direksiyon Sistemi | Güçlü direksiyon |
| Fren Sistemi | Hidrolik/Mekanik |
| Toplam Yükseklik | 2090mm |
| Motor | Weichai, Cummin |
| Çatal Boyutu | 2400*300*120 mm |
| Motor Gücü | 192KW |
| Toplam Uzunluk | 4000 mm |
| Maksimum Hız | 25 Km/h |
| Diğerleri | Özelleştirilebilir |
İlgili kişi: Ms. Joy Huang
Tel: 008618850025352
Faks: 86--18850025352